آزمون سخت پرسپولیس برابر آماده ترین زوج خط حمله

[ad_1]

دو بازیکن سرشناس النصر آمار خیره کننده ای در فصل جاری داشته اند و در بهترین شرایط خود پا به دیدار برابر پرسپولیس می گذارند.

به گزارش ایسنا ، النصر فصل جدید لیگ عربستان را خوب آغاز نکرد و دو شکست پیاپی را متحمل شد اما بعد از آن با درخشش کریستیانو رونالدو و سادیو مانه حریفان را یکی پس از دیگری از پیش رو برمی دارد.

النصر که توانست قهرمانی در جام باشگاه های کشورهای عربی را به دست  آورد در لیگ حرفه ای عربستان هم اوج گرفته است به طوریکه چهارمین پیروزی پیاپی و پر گل خود را با درخشش زوج خط حمله خود به دست آورد.

النصر در هفته ششم به مصاف الرائد رفت و توانست با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی دست پیدا کند.

کریستیانو رونالدو در فصل جاری عملکرد خیره کننده ای در ترکیب زرد پوشان داشته است تا جاییکه با زدن ۷ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد و جالب اینکه بیشتر پاس گل و موقعیت سازی را هم در فصل جاری داشته است.

سادیو مانه خرید جدید الاهلی و زوج کریستیانو رونالدو هم ۶ گل به ثمر رساند و بعد از او در جدول گلزنان در رده دوم قرار دارد.

زوج سادیو مانه و کریستیانو رونالدو از آماده ترین و بهترین زوج های فوتبال جهان در شرایط کنونی هستند و در مجموع در ۶ بازی ۱۳ گل به ثمر رسانده اند تا در بهترین شرایط به مصاف پرسپولیس بروند.

برای خط دفاعی سرخ پوشان روز سختی پیش بینی می شود و این یک آزمون بسیار سخت برای پرسپولیس باوجود این دو بازیکن آماده النصر خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *