اجرای ۱۲۱۰ برنامه طی هفته دفاع مقدس توسط ناحیه بقیه الله شیراز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ‌پاسدار احمد جعفری بعد از ظهر شنبه در خصوص این خبر بیان کرد: این برنامه‌ها شامل ۲۳۰ برنامه شاخص و ۹۸۰ برنامه عمومی است.

وی ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به افتتاح کارگاه‌های اشتغالزایی، مرمت منازل مسکونی محرومان، مسابقات قرآن و عترت، مسابقات ورزشی، فرهنگی، علمی، رزمایش کمک مومنانه، برنامه‌های ازدواج آسان اشاره کرد.

او اظهار کرد: اردوهای جهادی عمرانی، پزشکی و فرهنگی، میز خدمت محلات، نذر خون، همایش‌های نقش اقشار در دفاع مقدس، برنامه ابتکاری تقبل هزینه تحصیل تعدادی از دانش آموزان محروم توسط خیرین و نواحی بسیج و یادواره شهدای آبروی محله اشاره کرد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله (عج) شیراز گفت: دیدار با خانواده شهدا و رزمندگان از سوی حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌ها، برگزاری نشست‌های بصیرتی و روشنگری در پایگاه‌های مقاومت، رزمایش سراسری جهاد تبیین با حضور پیشکسوتان، رزمندگان دفاع مقدس و هادیان سیاسی در تمامی رده‌های بسیج این ناحیه برگزار می‌شود.

جعفری افزود: با توجه به تقارن آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، در این هفته افزون بر ۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی و تحصیلی در بین افراد نیازمند و دانش آموزان محروم توزیع خواهد شد.

او اظهار کرد: طی سال‌های اخیر حدود ۳۱۵ زندانی جرایم غیر عمد در قالب نذر رهایی با کمک خیرین و بسیجیان ناحیه بقیه الله (عج) شیراز آزاد شده‌اند که این کار در هفته دفاع مقدس امسال با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

[ad_2]

منبع