امشب آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان ۱۸ رشته دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران


مهلت ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران امشب به پایان می‌رسد.

به گزارش ایسنا، فرصت مجدد ثبت‌نام الکترونیکی متقاضیان واجد  شرایط پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران از روز جمعه ۳۱ شهریور ماه تمدید شده و تا پایان وقت امروز، یکشنبه ۲ مهر ماه ادامه دارد. 

بنابر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تهران، این مرکز آموزشی در اجرای سیاست‌های حمایت از دانشجویان برتر و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب آنان برای ورود به دوره‌های ارشد و دکتری؛ به استناد آیین‌نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، با رعایت کامل شرایط اعلام شده برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در رشته‌های حکمرانی محیط زیست، حکمرانی انرژی، حکمرانی آب، حکمرانی کشاورزی و منابع طبیعی، حکمرانی علم، فناوری و نوآوری، حکمرانی آموزش، حکمرانی سلامت، حکمرانی جمعیت و خانواده و حکمرانی اقتصادی دانشجو می‌پذیرد.

تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته‌ شده بر اساس آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد و دکتری، مجاز نیست. همچنین مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت‌نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه بررسی نخواهد شد. پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور است.

پیش از این، فرصت ثبت‌نام روز سه‌شنبه ۲۸  شهریور آغاز شد و در روز جمعه ۳۱ شهریور ماه به پایان رسید.

جدول رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش این دانشکده به شرح زیر است:

امشب آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان ۱۸ رشته دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران

انتهای پیام
 منبع