بصیرت و هوشیاری مردم ایران خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدطیب صحرایی پیش از ظهر جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که در شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: طبق آیات شریف قرآن و فرامین الهی، عزت و عظمت اعطایی خداوند به جامعه اسلامی، با شروطی همراه است که می‌توان ایمان به پروردگار را نام برد.

وی با بیان اینکه ایمان به تنهایی کافی نیست، افزود: آنچه ایمان را به پیروی متصل می‌کند، تلاش و کوشش ماست چنانچه در مسیر بیش از چهار دهه‌ای انقلاب اسلامی مردان و زنان بزرگی از جان، مال و تمام داشته‌های خود برای عزت و آرامش ایران اسلامی گذشته‌اند.

به گفته استاندار کرمانشاه اگر امروز از حصارهای تنگ تحریم و فشار مستکبران و دشمنان عبور کرده‌ایم و به ایرانی بودن خود می‌بالیم، در سایه تلاش و جهاد بوده و خواهد بود.

صحرایی تصریح کرد: اگر آینده‌ای بالنده‌تر، آبادتر و افتخارآمیزتر می‌خواهیم باید بیشتر تلاش کنیم.

وی پس از ایمان به خدا و تلاش، سومین عامل پیروزی را هشیاری و غفلت نکردن از دشمنی‌ها دانست و عنوان کرد: جامعه بیدار هرگز از دشمنان خود غافل نمی‌شود. ما ایرانی‌ها طی دهه‌های گذشته یاد گرفته‌ایم که دشمن هیچگاه از ما غافل نمی‌شود حتی اگر ما غفلت کنیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش بر آب شدن دسیسه‌های دشمنان با هشیاری ملت ایران به ویژه در اغتشاشات سال گذشته، گفت: بصیرت و هشیاری ملت ایران زمینه ساز پیروزی بزرگ و اقتدار ملت خواهد بود.

[ad_2]

منبع