تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه تهران با آرمان‌های امام و شهدا – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، مراسم تجدید میثاق اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تهران با آرمان‌های والای امام و شهدا، روز دوشنبه ۳ مهر ماه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در محل یادمان شهدای گمنام واقع در جوار مسجد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

دانشگاهیان دانشگاه تهران در این مراسم که پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و با حضور ایثارگران، جانبازان و آزادگان دانشگاه برگزار می‌شود، پس از قرائت زیارتنامه شهدا، به غبارروبی و عطرافشانی مزار پنج شهید گمنام آرمیده در صحن دانشگاه تهران می‌پردازند.

دوشنبه سوم مهر ماه چهارمین روز هفته دفاع مقدس است که مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این روز در جای جای کشورمان با عنوان «شهیدان، جانبازان، آزادگان، صلابت و فخرآفرینی» و با محوریت روز ایثار و تجلیل از خانواده معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران اجرا می‌شود.

به همین مناسب گردهمایی بزرگ اعضای هیات علمی و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران شامگاه روز دوشنبه سوم مهر ماه با حضور رئیس دانشگاه تهران، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران و مهمانانی ویژه در محل تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران و با محوریت اداره کل امور شاهد و ایثارگر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار خواهد شد.

[ad_2]

منبع