تغییر زمان برگزاری مسابقه کتابخوانی «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی»

[ad_1]

مسابقه مجازی دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت به درخواست دانشجویان و برای دومین بار متوالی تمدید و از ۷ مهر ماه به جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ موکول شد.

به گزارش ایسنا، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، زمان برگزاری آزمون مجازی جلد نخست کتاب «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» نوشته ارتشبد سابق حسین فردوست که برای مطالعه تابستانی دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی سراسر کشور جهت مسابقه مجازی «هشت بهشت» انتخاب کرده بود را تا روز جمعه، ۲۸ مهر ماه تمدید کرد.

منبع مطالعه دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی ۱۲ پادکست موجود در کانال ایتا به شناسه FJUTBookRC @ و فایل الکترونیکی و رایگان جلد نخست کتاب «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» است که فایل آن در پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان به نشانی BookRc.ir موجود است.

تنها شرط شرکت در مسابقه، نام‌نویسی جهت عضویت در پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران است که دانشجویان می‌توانند جهت عضویت در این باشگاه به کانال ایتای مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه  FJUTBookRC @ مراجعه کنند.

جوایز ویژه این مسابقه  ۱۰ جایزه ۲۰ میلیون ریالی و ۱۵ جایزه ۱۰ میلیون ریالی است.

دانشجویان می‌توانند روز جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۲۴ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir  در این مسابقه کتابخوانی شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.

این مسابقه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران با خانه کتاب و ادبیات ایران، دانشگاه علم و فرهنگ، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع