توزیع نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان محروم توسط بنیاد مستضعفان

[ad_1]

معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان از تهیه و توزیع ۶۰ هزار بسته نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان محروم دوره ابتدایی و متوسطه در مناطق محروم، مرزی و جزایر جنوبی کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، وحید خاوئی با اعلام خبر توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان خانواده‌های محروم کشور در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بنیاد مستضعفان به منظور حمایت از دانش‌آموزان نیازمند و خانواده‌های محروم، امسال نیز همزمان با بازگشایی مدارس و شروع فصل پاییز، ۶۰ هزار بسته نوشت‌افزار را میان دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرد.

معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان و مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه این بسته‌های نوشت‌افزار در ۲ قالب نوشت‌افزار دانش‌آموزان دبستانی و دبیرستانی تهیه شده است، افزود: این بسته‌های نوشت‌افزار در بیش از ۸۰ منطقه هدف محرومیت‌زدایی و آبادانی بنیاد مستضعفان، مناطق مرزی محروم کشور و همچنین جزایر جنوبی از طریق همکاران ما و همچنین گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: ارزش هریک از بسته‌های نوشت‌افزار بیش از ۳۵۰ هزار تومان است و بنیاد مستضعفان برای تهیه این اقلام بیش از ۲۰ میلیارد تومان تامین اعتبار کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، به گفته خاوئی پیش از این نیز، بنیاد مستضعفان بیش از ۸۵ هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی را میان دانش‌آموزان دارای خانواده محروم توزیع کرده بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع