تکمیل پروژه چهار خطه اشترینان – نهاوند ضروری استایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل پروژه چهار خطه اشترینان – نهاوند ضروری است.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار از محل ماده ۵۶ برای تکمیل چهار خطه اشترینان به نهاوند تخصیص داده شد.

وی تصریح کرد: به دلیل اینکه دولت عدد کمی را می‌تواند متقبل شود تنها راه ممکن اعتبار ماده ۵۶ بود که در این راستا حدود یک سال پیگیری‌های لازم صورت گرفته است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: این اعتبار با مساعدت یکی از بانک‌های کشور از طریق ماده ۵۶ با ضمانت شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور تأمین‌شده است.

گودرزی اضافه کرد: این تصمیم پیرو نظارت‌های میدانی و همچنین نشست‌ها و جلسات و پیگیری‌های متعدد با مجموعه وزارت راه و همچنین بانک مذکور اخذ شد.

وی بیان کرد: امید می‌رود با تخصیص این اعتبار شاهد تکمیل این پروژه باشیم که یک محور مواصلاتی بین لرستان و همدان است و هم اینکه محل عبور خیلی از روستاهای این مسیر است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: پروژه چهار خطه اشترینان به نهاوند حدود ۱۱ کیلومتر است که امیدواریم با تخصیص اعتبارات به‌زودی شاهد به بهره‌برداری رسیدن این پروژه باشیم.

گودرزی اظهار کرد: عملیات اجرایی نصب برج نوری در نقاط حادثه‌خیز ورودی روستای رضاآباد و سه‌راهی نهاوند آغاز شده است.

وی تصریح کرد: همچنین به‌زودی در ورودی روستای اسد خانی (مطالبه روستاهای مسیر اسدخانی _ درب آستانه) و ورودی روستای جعفرآباد برج نوری نصب می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: کارهای خوبی در راستای چهار خطه‌ها و زیرگذرها در حال انجام است که امیدواریم با تکمیل سایر پروژه‌ها شاهد رضایت و امید مردم باشیم.

انتهای پیاممنبع