ثبت‌نام بیش از ۱۰۰۰ نفر در کتابخانه مرکزی خرم‌آباد

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: در پی فراخوان ثبت‌نام ۳ روزه رایگان در کتابخانه مرکزی خرم‌آباد، در روز اول یک‌هزار و ۴۶۰ نفر ثبت‌نام کردند.

سید سجاد راستخانه بیست و نهم شهریور ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسب حلول ماه ربیع‌الاول اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی لرستان از ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه عضویت در کتابخانه مرکزی خرم‌آباد به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع فرهنگی لرستان و یکی از مجهزترین کتابخانه‌های عمومی کشور، برای همه گروه‌های سنی را رایگان اعلام کرد.

وی ادامه داد: در ۲۷ شهریورماه در مجموع ۱۴۶۰ نفر عضو کتابخانه مرکزی خرم‌آباد شدند و ثبت‌نام رایگان در کتابخانه مرکزی خرم‌آباد تا پایان امروز، ۲۹ شهریورماه نیز ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ به نشانی کتابخانه ابتدای خیابان شهید موسوی (بلوار شورا)، جنب مصلی‌الغدیر مراجعه کنند.

راستخانه افزود: تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان تجهیزات برای این کتابخانه بزرگ خریداری و ۱۴ هزار عنوان کتاب در آن ثبت شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان تصریح کرد: این کتابخانه شامل بخش‌های مختلف نگارخانه، تالار علم و خلاقیت، مخزن کتاب کودک و نوجوان، سالن مطالعه ناشنوایان و نابینایان، سالن مطالعه ویژه پژوهشگران و دیگر امکانات است که با بهره‌برداری از آن ۵۰ درصد به سرانه فضای مطالعه استان اضافه شده است.

وی بیان کرد: کتابخانه مرکزی خرم‌آباد دهم شهریورماه جاری با حضور محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع