حدادعادل: در هیچکدام از تجمعات ۲۵ شهریور بیشتر از ۵۰ نفر حضور نداشتند

[ad_1]

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: طبق آماری که از تعداد تجمعات ۲۵ شهریور داده‌اند، در هیچ نقطه بیش از ۵۰ نفر در تجمع حضور نداشتند که نشان می‌دهد فراجا و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی با تدبیر عمل کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، غلامعلی حدادعادل در جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان این‌که «نگاهی به روند یک ماه اخیر نشان از مدیریت قابل‌قبول اوضاع و آرامش در اقتصاد و جلوگیری از بروز التهاب و آشوب در کشور دارد»، گفت: از ماه‌ها قبل آواری از تبلیغات و تحریکات از ماهواره‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام شد تا عده‌ای را فریب دهند و در ۲۵ شهریور به خیابان بکشانند، حتی وزیر خارجه و رئیس‌جمهوری آمریکا و مقامات رژیم صهیونیستی از مردم ایران دعوت کردند تا به خیابان‌ها بروند اما شاید پنج درصد آن چیزی که انتظارش را داشتند هم رخ نداد. طبق آماری که از تعداد تجمعات داده‌اند در هیچ نقطه بیش از ۵۰ نفر در تجمع شرکت نکردند که نشان می‌دهد فراجا و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی بسیار خوب و با تدبیر عمل کردند.

وی به تلاش‌های دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی دولت اشاره کرد و با تقدیر از اقدام دولت در آزادسازی دارایی‌های بلوکه‌شده ایران در کشورهای خارجی، گفت: گرفتن حق ایران از کشورهای غربی و آمریکا سیلی محکمی بود به بیچاره‌هایی که مدام به آمریکا و اروپا التماس می‌کنند ایران را تحریم کنید. این کار بسیار معنا و پیام با خود داشت.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به ثبات در بازار کالاهای اساسی و بهبود روند شاخص‌های کلان اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: در مجموع، اقتصاد و بازار التهاب شدید نداشته است و بازار ارز نیز تلاطم‌های خارج از کنترل ندارد. تنها در چند کالا نیاز به اهتمام بیشتر برای کنترل قیمت وجود دارد که وعده‌هایی برای کاهش قیمت آن‌ها داده شده است. همچنین طرح کالابرگ الکترونیکی به خوبی در حال اجرا است و تاثیر بسزایی در بهبود معیشت و تامین نیازهای غذایی خانوارهای کم‌برخوردار داشته است که باید از برنامه‌ریزان طرح و مجریان آن تشکر کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع