دانشگاه انگلیسی که بهترین تجربه دانشجویی را ارائه می‌دهد

[ad_1]

دانشگاه “شفیلد” انگلیس، جایزه برترین دانشگاه سال از نگاه روزنامه دیلی‌میل برای ارائه بهترین تجربه دانشجویی را دریافت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از وب‌سایت رسمی دانشگاه شفیلد، این دانشگاه به عنوان دانشگاه سال برای ارائه بهترین تجربه دانشجویی سال ۲۰۲۴ میلادی انتخاب شده است.

این جایزه بر اساس نتایج نظرسنجی ملی دانشجویی دانشگاهی (NSS) است. همچنین از دیگر ملاک‌های انتخاب آن، حرکت سریع دانشگاه به آموزش حضوری پس از همه‌گیری کووید-۱۹، تعهد آن به مسئولیت اجتماعی و کار آن برای حمایت از منطقه یورکشایر جنوبی( منطقه‌ای که دانشگاه در آن قرار دارد ) است.

در این جدول رتبه‌بندی، دانشگاه‌ها بر اساس ۱۲ معیار عملکرد رتبه بندی میشوند که شامل نتایج حاصل از نظرسنجی ملی دانشجویان امسال، نسبت فارغ التحصیلان در مشاغل بسیار حرفه‌ای و حقوقی که به دست می آورند، کیفیت تحقیق و درآمد تحقیق، نتایج تحصیلی، پیشرفت دانشجو و نسبت دانشجویانی که اولین نفر در خانواده خود به دانشگاه می‌روند. 

پروفسور مری وینسنت، معاون آموزشی دانشگاه شفیلد، گفت: ارائه یک تجربه دانشجویی فوق العاده در محیطی دلپذیر برای ما بسیار مهم است، جایزه ما در این زمینه نیز گواهی بر فداکاری کارکنان ما است.

وی ادامه داد: دانشجویان در قلب همه کارهایی هستند که ما در دانشگاه انجام می‌دهیم و به سختی کار می‌کنیم تا تجربه آموزشی و یادگیری در سطح جهانی را برای آنها فراهم کنیم که شفیلد به آن معروف است.

آلستر مک کال، سردبیر بخش دانشگاهی روزنامه دیلی میل، می‌گوید: دانشجویان عاشق دانشگاه شفیلد هستند و به تعداد بی‌سابقه‌ای برای تحصیل در این دانشگاه درخواست می‌کنند. بسیاری از آنها آنقدر اوقات خوشی را سپری می کنند که پس از فارغ التحصیلی در شهر این دانشگاه ساکن می‌شوند.

انتهای پیام 

[ad_2]

منبع