عنایتی: شانس من است که تمام اتفاقات می‌خواهد با من رقم بخورد

[ad_1]

سرمربی تیم ملی امید می‌گوید کم و کاستی زیاد داریم اما همه توان‌مان را برای کسب مدال می‌گذاریم.

به گزارش ایسنا، رضا عنایتی پس از پیروزی ۳ بر صفر ایران مقابل مغولستان و صدرنشینی و صعود از گروه دوم بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: شرایط خوبی را در بازی نداشتیم. انتظار ما از بازیکنانمان خیلی بیشتر از این است. تیمی که می‌خواهد روی سکو برود باید فکر بزرگی داشته باشد. البته تیم‌هایی که ۱۰ نفره می‌شوند انگیزه بیشتری هم پیدا می‌کنند. متاسفانه انگیزه ما کمتر شد اما بازی را تحت کنترل داشتیم. انتظار داریم بچه‌ها انگیزه بیشتری پیدا کنند.

او ادامه داد: خداراشکر توانستیم سرگروه شویم و باید خودمان را برای مرحله بعدی آماده کنیم. حریفمان هنوز مشخص نیست و فردا مشخص می‌شود. مطمئن هستیم بازی سختی داریم اما تمرکزمان را می‌گذاریم که نتیجه بگیریم. از هواداران تشکر ویژه دارم که انرژی دادند. امیدوارم بتوانیم با نتایج خوب دل مردم را شاد کنیم. ما در تمرینات با بازیکنان صحبت کردیم که حتما به عنوان سرگروه بالا بیاییم.

از مصدومیت احتمالی بازیکنان ترسیدیم

سرمربی تیم ملی امید اضافه کرد: مقداری از شرایط بازی و مصدومیت احتمالی بازیکنان ترسیدیم چون مغولستان بی محابا بازی می‌کرد. ارسلان مطهری را به خاطر سرماخوردگی در نیمه دوم به زمین فرستادیم و باید ببینیم وضعیت سامان فلاح در چه شرایطی است. فکر نمی‌کنم سامان فلاح به بازی بعد برسد. با این حال ما باید حرفه‌ای‌تر فکر کنیم تا از شرایط و موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم.

او در رابطه با مرحله حذفی این مسابقات گفت: مرحله به مرحله شرایط سخت‌تر می‌شود. ما در تیم جا به جایی زیادی داشتیم و تمرینات زیادی هم نداشتیم اما به هر حال بازیکنان باکیفیتی داریم. بازیکنان ما باید قدر خودشان را بدانند. این فرصتی است که بازیکنان می‌توانند مقام کسب کنند و تمام توانشان را باید به کار بگیرند. شانس من است که تمام اتفاقات می‌خواهد با من رقم بخورد. تمام توانم را به کار می‌گیرم اما خیلی کم و کاستی داریم. باید شرایط بهتری را برای خودمان آماده می‌کردیم و شرایط بهتری را برای فوتبال پایه فراهم کنیم. ما استعدادیاب‌های خوبی داریم که می‌توانند کمک کنند و با یک برنامه ریزی بلند مدت کارهای بزرگی می‌شود انجام داد. ان‌شاءالله همه توانمان را برای مدال می‌گذاریم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع