نقش دانشگاه علمی کاربردی در گسترش ایجاد اشتغال پایدار – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی؛ دکتر حسین بلندی، رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی طی پیامی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«قُلْ هَلْ یَسْتَوِی الَّذِینَ یَعْلَمُونَ وَالَّذِینَ لَا یَعْلَمُونَ

بگو آیا کسانی که می‌دانند با کسانی که نمی‌دانند، یکسانند»؟ (زمر/۹)

مهر آمد و با خود بوی مهرورزی، دانش‌طلبی، شوق آموزش و آموختن به ارمغان آورد و خاطرات خوش این مسیر دانش اندوزی را که از مبارک‌ترین ایام زندگانی است برای همگان زنده کرد. همنشینی مهر با ماه ربیع الاول و میلاد خجسته پیامبر مهربانی(ص) و فرزند برومندش امام جعفر صادق(ع)، شیرینی این ایام را مضاعف نموده است.

در فصل بهار دانش، در برابر معلمان و مدرسان که در ایفای نقش انسانی و ایمانی، جایگاهی ممتاز دارند و اندوخته عمر و تلاش با برکت خود را بی هیچ منتی، سخاوتمندانه در اختیار فرزندان معنوی خویش قرار می‌دهند با افتخار، سر تعظیم و تکریم فرود می‌آوریم.

اینجانب ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر آن دوران غرورآفرین؛ با تأکید بر ضرورت توجه همگان به نقش بی‌بدیل دانشگاه جامع علمی کاربردی در گسترش مهارت‌آموزی و زمینه‌سازی برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در کشور، شروع سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهیان به ویژه دانشجویان معزز دانشگاه‌ جامع علمی‌کاربردی تبریک عرض نموده، توفیق ادامه این کوشش‌ها را به منظور نیل به اهداف رفیع دانشگاه که در جهت اعتلای هر چه بیشتر کشور، تحقق اهداف انقلاب اسلامی و مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، خواستارم و در این مسیر مبارک برای جامعه دانشگاهیان از خداوند، توفیق می‌طلبم.

[ad_2]

منبع