واکنش پلیس به ویدیوی پرتاب باتوم از سوی مامور راهور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، به تازگی ویدئویی از یک مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی منتشر شده که در آن، این فرد برای توقف یک موتورسوار که به نظر می‌رسد مرتکب تخلف شده است، رفتار خطرناکی انجام داده و اقدام به پرتاب باتوم به سمت وی کرده است.

بازنشر این ویدئو در فضای مجازی واکنش‌های زیادی را در پی داشت که در همین راستا نیز مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اطلاعیه‌ای صادر کرد و از برخورد با مأمور متخلف پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد.

متن این اطلاعیه که مرکز اطلاع‌رسانی پلیس در اختیار رسانه‌ها قرار داده در ادامه آمده است:

«در پی انتشار فیلمی از برخورد یکی از کارکنان پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با راکب موتور سیکلت، بلافاصله پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا دستور ویژه‌ای برای بررسی دقیق زمان و مکان وقوع و شناسایی متخلف یا متخلفین صادر کرد. بررسی‌های اولیه نشان داد که اولاً موتورسیکلت سنگین فاقد پلاک بوده است و ثانیاً راکب متخلف موتورسیکلت نه تنها به ایست مأمور توجهی نکرده بلکه با حرکات نامتعارف موجب اخلال در نظم عبور و مرور و آسایش شهروندان حاضر در معابر عمومی شده است.

متأسفانه مأمور حاضر در صحنه برای متوقف کردن موتورسوار متخلف و هنجارشکن مبادرت به اقدام نامتعارف (پرتاب باتوم) کرده است. پلیس راهور ضمن پایبندی و تاکید بر اجرای دقیق قانون و برخورد قانونی با متخلفین، نه تنها به هیچ عنوان این‌گونه رفتارهای غیرمتعارف را تأیید نمی‌کند، بلکه قطعاً با مأمور و راکب متخلف برابر ضوابط برخورد قانونی خواهد کرد و تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا مانع تکرار این نوع رفتارهای نامتعارف شود.

[ad_2]

منبع