پروژه جدید جوردن پیل کلید خورد/گلچینی از داستان‌های ترسناک سیاهان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، جوردن پیل پس از نمایش موفق سریال کمدی «کی اند پیل» وارد دنیای سینما شد و با استقبال خوبی که از اولین فیلمش «برو بیرون» در ژانر ترسناک روانشناختی در سال ۲۰۱۷ با بازی دانیل کالویا شد، پس از آن «ما» را سال ۲۰۱۹ و «نُچ» را سال ۲۰۲۲ اکران کرد.

اکنون او در ادامه مسیر ترسناکش، کتابی هیجان‌انگیز متکی بر مضامین سیاه‌پوستی در آمریکا منتشر کرده که در آن واقعیت گاه وحشتناک این تجربیات را در برابر تجربه‌های کلاسیک ماوراء طبیعی فیلم‌های ترسناک خود قرار می‌دهد.

این بازیگر، نویسنده و کارگردان با انتشار کتابی به نام «جیغ در آن بیرون: گلچینی از داستان‌های ترسناک جدید سیاهان» همچنان پروژه آثار ترسناک خود را دنبال می‌کند. این کتاب مجموعه‌ای از بهترین داستان‌های ترسناک ۱۹ نویسنده سیاه‌پوست شناخته شده را گرد آورده که پیل آن‌ها را انتخاب و ویرایش کرده و پیشگفتاری بر این کتاب هم نوشته است. این کتاب هنوز منتشر نشده پرفروش‌ترین کتاب آمازون در بخش کتاب‌های جدید است.

این کتاب داستان‌هایی عجیب را دربرگرفته است: در داستانی نوشته ان.کی.جمیسین پلیس شروع به کشیدن ماشین‌ها با چشمانش می‌کند، در «سوارکار» نوشته تاناناریو دئو سواران آزادی در سال ۱۹۶۱ در آلاباما با موجودات عجیب و غریب مواجه می‌شوند، در «شیطان سرگردان» نوشته کادوِل ترن‌بال مردی بر ترس از تعهد غلبه می‌کند تا با یک ترس جدید و وحشتناک روبرو شود و در «مشکل نوروود» مردی نیرویی بالاتر را احضار می‌کند تا با خشونت، گروهی از سواران شب را نابود کند …

پنگوئن رندوم هاوس ناشر کتاب، آن را یک مستر کلاس در ژانر ترسناک خوانده و افزوده است: مانند فیلم‌های دلخراش پیل، او در این مجموعه، داستان‌هایی از همه چیزهایی را که ما فکر می‌کنیم در مورد دنیای خود می‌دانیم گرد آورده و با آن‌ها ترسیدن را دوباره تعریف کرده است.

در «جیغ در آن بیرون» داستان‌هایی از ارین ای.آدامز، ویولت آلن، لزلی ننکا آریما، موریس برادوس، چسیا برک، پی دیجلی کلارک، ازرا کلایتان دنیلز، تاناناریو دئو، نالو هاپکینسون، ان. کی جمیسین، جاستین سی و نویسندگانی دیگر گرد آورده شده است.

کتاب پیل ۳ اکتبر در دسترس همگان خواهد بود.

[ad_2]

منبع