گسترش فعالیت‌های ورزشی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اثرگذار است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، کیانوش ثقفی‌نیا بعدازظهر یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار کرد: بسط و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی با هدف پر کردن اوقات فراغت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضروری است و باید این مهم در دستور کار مسئولان و متولیان امر باشد.

وی افزود: آسیب‌های زیادی در کمین جوانان است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و مشارکت دادن این نسل در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و فراهم کردن بستر شور و نشاط زمینه جذب آنان را فراهم کنیم.

فرماندار کامیاران خاطر نشان کرد: ظرفیت‌های خوبی برای انجام فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی در کامیاران وجود دارد که می‌تواند به رشد نوجوانان و جوانان منجر شود.

ثقفی‌نیا بیان کرد: ترویج ورزش همگانی، ساماندهی جاده سلامت، ایجاد پیست اتومبیلرانی، موتور سواری و دوچرخه‌سواری و همچنین اجرای جشنواره‌های مختلف از جمله مواردی است که باید ورزش و جوانان با همکاری سایر ادارات نسبت به فراهم کردن شرایط استفاده از این پتانسیل‌ها برای جوانان و حتی دیگر اقشار جامعه اقدام کند.منبع